Tam Spektrum Büyümek Işık DIY LED PCB PCBA Samsung LED Chip Ile Özelleştirilmiş

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: LZ
Sertifika: CE,RoHS
Model numarası: LZ-GPP01
Min sipariş miktarı: 1000pcs
Fiyat: US$15.00/PC
Ambalaj bilgileri: antistatik torba
Teslim süresi: 10 ~ 20 iş günü
Ödeme koşulları: Western Union, MoneyGram, L / C, T / T, PAYPAL
Yetenek temini: 100000pcs/ay
Malzeme: Alüminyum taban Renk: Beyaz boya
Bakır kalınlığı: 0.3oz-3oz Kurulu kalınlığı: 1.6 MM
referans standardı: IPC-A-600G Sınıf 2 Dielektrik Kalınlık (Substrat): 0.05 mm, 0.075 mm, 0.1 mm, 0.15 mm, 0.2 mm
kalınlık toleransı: ± % 10 Uygulama: LED lamba
Vurgulamak:

led grow light board

,

surface mount pcb assembly

Özelleştirilmiş DIY Tam spektrum LED Büyümek Işık PCB PCBA Ile Samsung LED Çip kapalı bahçe


Özelleştirilmiş çapı
Özelleştirilmiş Devre tasarımı
Özelleştirilmiş led miktarı
Özelleştirilmiş güç
Belirtilen LED Chip (SAMSUNG, CREE veya Diğer Marka)
Fonksiyonlarla ilgili diğer özel şartlar

Bergquist Aluminyum esaslı bakır kaplı laminat mükemmel alev geciktirici, yüksek mekanik mukavemet, boyutsal stabilite vb. Özelliklere sahiptir.
Motosiklet ve mobil cihazlarda, güç LED'lerinde, ses kutusunda, güç kaynağı modülünde ve akustik koruma sisteminde vb.

Tek noktadan servis: Bize ihtiyacınızı mümkün olduğu kadar açık bir şekilde söyleyin, genellikle tüm sorularınızı cevaplayabilir ve diğer her şeyi yapabiliriz
Ücretsiz örnek İhtiyacınız tam olarak netse, numuneleri ücretsiz yapabiliriz.
PCB Kopyala Bize örnek gönderin ve biz sizin maliyetini kurtaracak bir kopyasını yapabiliriz
PCBA ve muhafaza tasarımı Bize fikrinizi ve gereksinimlerinizi söyleyin, profesyonel satışlarımız sizi hızlı bir şekilde anlayacak ve ihtiyaçlarınızı kağıt üzerinde netleştirecektir.
PCB üretimi Gerber dosyası teklif veya teyit ederken biz 1 hafta içinde PCB yapmak için kendi makine ve ekipman var.
Bileşen kaynak ve satın alma Maliyeti kontrol edebilecek birçok IC bileşeni ve LED çipi üreticisi ile işbirliğimiz var
PCBA 100% testi Her birim test edilecek ve siparişinize göre yaşlandırılacak

Tam spektrum 2200k

Tam Spektrum 6000 k

660nm Kırmızı

450nm Mavi

Işık, iç mekanlarda esrar yetiştiriciliğinin belirgin bir parçasıdır. Güneşin doğal varlığı olmadan, yetiştiriciler bitkiler için kendi enerji kaynaklarını yaratmaya zorlanırlar. Bu, güneşin bitki büyümesi için belirlediği yüksek standartlar nedeniyle, bazı insanlar için bir dezavantaj gibi görünebilir. Ancak modern aydınlatma sistemleri çağında, güneş ışığının monte edilmiş aydınlatma araçlarını kullanarak esrar üzerindeki etkilerini taklit etmenin ve yapay olarak manipüle etmenin birkaç yolu vardır.

“Bitkileri çok yapraklı büyümeyle kısa tutmaya çalışıyorsanız, bitki ömrünün başlangıcında, mavi tayfın çoğunda ışık veren yetiştirme ışıkları kullanın. Bitkiyi çiçeklenme aşamasına geçirme zamanı geldiğinde, ışıkları çiçeklenme döneminde kenevirin sevdiği daha fazla kırmızı ve portakaldan oluşan bir şeye geçebilirsiniz, ”diyor Grow Weed Easy'den Nebula Haze.

Işık Spektrumları ve Renkler

Bunun nasıl çalıştığını anlamak için, ilk önce ışık ve bitki büyümesini çevreleyen mekanizmaları anlamak önemlidir. Işık, farklı dalga boyları ve spektrumlarından oluşur. Bu bileşenler, bitkinin yaşam döngüsünün çeşitli aşamalarında esrar üzerindeki ölçümlere, özelliklere ve etkilere göre değişir:

İç mekan yetiştiriciliği işlemleri sırasında ışık renklerinin uygulanmasını belirleyen bir diğer faktör, kültivatörün genel amacıdır. Örneğin, yemeklik ürünler üreten işletmeler, potansiyel olarak en yüksek önceliğe sahip olmak için yağ verimini maksimize etmeyi seçebilirler. Bu hedefler için, bitki boyutunun yanı sıra reçine ve THC / CBD veriminin iyileştirilmesine odaklanılabilir. Bunu başarmak için, çiçeklenme öncesi ve çiçeklenme aşamalarında 70: 30'luk bir orana sahip kırmızı ve mavi karışımı etkilidir, bunu takiben THC seviyelerini artırmak için UVB bantlarının dozları (bazı durumlarda, yüzde 30'a kadar!) Uygulanır. çiçeklenme sonraki aşamaları.

Yapay aydınlatma sistemleri kullanırken, tek, baskın bir dalga boyunda ışık kullanmaktan kaçınmak en iyisidir. Bunun nedeni güneşin aslında diğer dalga boylarını içeren dengeli bir ışık formülü kullanmasıdır. Bu gereklilikleri yerine getirmemek, çift dalga boyu tepe noktalarına (örn., Klorofil a [430-662 nm] ve klorofil b [453-642 nm]) dayanan aktif bitki pigmentlerinin etkinliğini azaltabilir.

Işık Teknolojilerini Büyütün

İyi dengelenmiş bir aydınlatma sistemi oluşturmak için, bitki büyümesi için gerekli geniş bir dalga boyu aralığı üreten yapay bir ışığa ihtiyacınız vardır. Bugünlerde pek çok büyük ölçekli üretici, LED'leri kullanıyor - enerji tüketimini yüzde 70'e kadar azaltma kabiliyetleri nedeniyle, 16 milyona kadar farklı RGB bazlı renk kombinasyonları ve 50.000+ saatlik yoğun kullanım ömrü sağlıyor. Ayrıca, metal halojenür, flüoresan ve akkor lambaların aksine, LED'ler, armatürlerin kaba işleme dayanmasına izin veren (gevşek filamentler olmadan) sağlayan katı hal tasarımlarıyla güçlendirilir.

Büyüyen ışık LED'leri, genellikle bitki büyümesini optimize etmek için gereken ışık dalgaboylarını karşılamak için çok bantlı özelliklere sahiptir. Bu tip armatürler ayrıca kompakt ve son derece taşınabilirdir. Advanced LED Lights, “LED'ler ısıyı çok az ya da çok fazla yayarlar, diğer ışıklara göre bitkilere daha yakın monte edilebilirler, bu da LED'leri küçük ortamlarda aydınlatma için en uygun seçenek haline getirir” dedi.

İletişim bilgileri
Owen Su

Naber : +8615099910930