Bizimle iletişim kur
Owen Su

Telefon numarası : 15099910930

Naber : +8615099910930

Nichia Dünyanın İlk 2'si 1 Arada Ayarlanabilir Beyaz, Tek LES, Orta Güçte 3030 LED'i Piyasaya Sürüyor

September 25, 2019

Yenilikçi ayarlanabilir beyaz, orta güçlü LED , armatür üreticilerinin renk ayarlamalarını geliştirmelerini, optik ve fikstür profillerini geliştirmelerini sağlarken, yeni tasarım seçeneklerini de sağlar.

Nichia oyun değiştiren 2'si 1 arada ayarlanabilir beyaz LED'ini duyurdu. Bu, tek bir ışık yayan yüzeye (LES) sahip orta güçte bir 3030 pakette endüstrinin ilk ayarlanabilen beyaz LED'idir. Aydınlatma uygulamalarının çoğunu hedef alan teknoloji, armatür üreticilerine yeni teknoloji ve tasarım özelliklerinden gelişmiş fabrika operasyonlarına ve envanter konumlarına kadar birçok avantaj sağlar.

Nichia'nın tescilli 2'si 1 arada LED teknolojisi, standart CCT bölgelerinde bazı durumlarda ~ 90 CRI'ye kadar daha yüksek renk kalitesi sağlar; Standart CRI LED'lerine kıyasla önemsiz bir performans kaybıyla elde edildi. Bu teknoloji, müşterilerin ve endüstrinin, geleneksel teknolojilerinkinden çok daha fazla olan enerji tasarrufu yerine, ışığın faydalarına odaklanmasına olanak tanıyor.

Nichia Corporation'daki LED Satış ve Pazarlama Genel Müdürü Shinichi (Steve) Yuasa, “Nichia, LED teknolojisinde yeni bir standart sunmak üzere. Bu teknoloji bir kavram veya prototip değildir; bu, armatür üreticileri ve sektör için önemli bir ilerlemeyi işaret eden çığır açan, oyun değiştiren bir gerçekliktir. 2'si 1 arada ayarlanabilen beyaz LED'imiz, gelecekte HCL tasarımlarını daha kolay mümkün kılma kapsamı ile, kullanılan çoğu aydınlatma armatürü için bir referans LED teknolojisi haline gelmek için iyi bir şekilde yerleştirilmiştir. ”

Nichia'nın 2'si 1 arada LED'i, her şeyin tek bir LES altında olduğu için zarif renk ayarlama ve karışımına izin verir; bu, kenar aydınlatmalı çözümlerde kolayca görülebilir. Şu anda, armatür üreticileri renk ayarlamaları elde etmek için yan yana iki LED kullanmalıdır. Bu, aynı zamanda tek bir armatürde elde edilebilecek lümen çıktısını sınırlarken istenmeyen optik dağılımlar ve görsel efektler yaratır. Artık, armatür üreticileri Nichia'nın 2'si 1 arada LED'ini entegre ederek ihtiyaç duydukları performansı elde edebiliyorlar.