Bizimle iletişim kur
Owen Su

Telefon numarası : 15099910930

Naber : +8615099910930

Shenzhen LZ LED Technology Co., Ltd.

LED PCB Tasarım ve Montajına Özel.

  • Shenzhen LZ LED Technology Co., Ltd.
  • Shenzhen LZ LED Technology Co., Ltd.
  • Shenzhen LZ LED Technology Co., Ltd.
  • Shenzhen LZ LED Technology Co., Ltd.
  • Shenzhen LZ LED Technology Co., Ltd.
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Batı Avrupa, Doğu Avrupa
İş türü: Üretici
Markalar LZ No. Çalışanları 100~120
Yıllık satış 10000000-15000000 Yıl kurulan 2009
İhracat p.c 90% - 100%
Giriş
Shenzhen LZ LED Technology Co, Ltd Ar-Ge, üretim ve nitelikli TOP LED'ler ve 2009 yılından bu yana LED ürünlerinin uygulama konusunda kararlıdır. Ürünlerimiz süper yüksek kalite 3mm, 5mm, 10mm led diyot, 3528,2835,5050 , 3014,5730,3030 SMD LED'ler, led lineer ışık, led yüksek defne ışık, led downlight, led panel ışık, led ışıklandırmalı, led tüp, led şerit vb. LED PCBA her türlü ODM. Ürünlerimiz hem evde hem de gemide çok sayıda tanınmış firmanın onayını almıştır.

Merkezi Guangdong Eyaleti, Shenzhen Şehrinde bulunan LZ LED Technology, yerel yönetimin desteğini alan yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur. Anti-statik ve tozsuz üretim atölyeleri ile yaklaşık 3000 metrekarelik bir alanı kapsayan bağımsız ofis binalarımız var ve en gelişmiş Otomatik Üretim Ekipmanlarını ve Test Cihazlarını tanıttık. Şirket son zamanlarda şirketimizi en iyi ve en profesyonel fabrikada yapmak için 5 milyon RMB daha yatırım yapmayı planlıyor.

Tecrübeli bir yönetim ekibimiz ve profesyonel bir teknik ekibimiz var ve tüm işlemler kesinlikle ürünlerimiz için güçlü bir garanti olan ISO9001: 2008 ve TS / 16949: 2002 dönemlerinde gerçekleştirildi.

“Dürüstlük, verimlilik, yenilikçilik” fikrine bağlı kalarak, yüksek hızda verimlilik ile samimi bir müşteri hizmeti sunuyoruz. Personelin düşüncelerinde ve işlemlerinde sürekli iyileştirmeler yaparak, hedefimiz müşterilerimiz için memnun ürünler tasarlamaktır. Kazan-kazan durumu olmak için çaba harcıyoruz. LZ LED Teknolojisini en rekabetçi ve en aktif şirket haline getirebilecek olan, tüm dünyaya bakış açısına sahipken ve yurtiçi ve yurtdışında aktif bir şekilde açılmayı sürdürürken, her zaman Çin'deki ayak izine sahibiz.

"Yeşil aydınlatmayı savunmak, çevremizi korumak" misyonumuzdur, ulusal yarı iletken aydınlatmaya katkıda bulunmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

Geçmiş
2018

LZ, Çin'den LED PCB, LED ışık panosu ve LED devre kartının sertifikalı bir kalite üreticisidir, çeşitli yüksek kaliteli LED panoları, LED ışık baskılı devre kartını en iyi fiyatla tedarik ederiz. Biz uygun LED Burcu PCB ve PCB imalat hizmeti sağlama konusunda yetenekli ve deneyimli bir profesyoneliz. Güçlü araştırmacı ekibimiz ve teknik uzmanlarımız LED Sign PCB projeniz için etkili bir laminasyon çözümü sunmayı mümkün kılmıştır. Yüksek frekanslı laminatlar, delik zemine daralma deliği, egzotik viyana yapıları, çoklu laminasyon çevrimleri, katı çevresel güvenlik hususları ve yüksek çalışma sıcaklığı ile kurşunsuz veya halojen içermeyen lehim düzeneği olması, sert laminat teknolojisi uygulamamızın öne çıkan özellikleri arasında .

2017 Yılı

Alüminyum profil ve lineer ışık üretimi / satışı dışında LZ, özelleştirilmiş LED PCB'lerin (Alüminyum veya FR4 tabanlı) pazarını geliştirmeye başlar, çünkü piyasada bulunmayan çok fazla özel ihtiyaç vardır. LZ, PCB çizim ve müşterilerin özel durumlarını çözmede kendi Ar-Ge departmanını oluşturuyor.

Yıl 2014 ~ 2016

LZ, lineer ışık ve alüminyum profil tasarlayıp üretmeye başlayan kendi fabrikasını açar. 4 olmak, Alibaba altın tedarikçisi başlar.

2009 Yılı ~ 2013

LZ, SMD LED Chip alım satım işini başlatmak için doğup büyüyor, aynı zamanda LED Şeritlerin işleme hizmetini de sunuyor.

Hizmet

En yüksek kaliteye değer veriyoruz.

LZLED® şirket içi üretim

Geliştirme mühendislerimiz modülleri ve kontrol teknolojisini gereksinimlerinize göre tasarlar ve aydınlatma armatürleri, muayene makineleri, durum göstergeleri, ışık modülleri veya ev aletleri için PCB gibi uygulamalarınızla eşleştirilir. Ev içi montaj hattımızda, Siemens'in yüksek performanslı otomatik yerleştirme makineleri, büyük ve küçük bileşenleri son derece hızlı ve hassas bir şekilde yerleştirir. Pazar lideri Asscon tarafından üretilen buhar fazı lehimleme makinesi, koruma gazı atmosferi altındaki olağanüstü yumuşak lehimleme işlemiyle sıradan konveksiyon lehimleme fırınlarından farklıdır. Bu, oksidasyon ve soğuk lehim bağlantılarını önler ve bileşen ile PCB'nin termal bağlantısını iyileştirir. Bu özellikle yaşlanma çalışma sıcaklığıyla ölçeklenen ışık yayan diyotlar için avantajlıdır.

Tüm üretim süreci gereksinimlerinize göre özelleştirilebilir ve büyük ölçüde otomatikleştirilmiştir. Üretim lotları geri izlenebilir. doğru şekilde Bin'e. Bu, sürekli olarak aynı parlaklığı, rengi veya gerilimi uzun süre gerektiren endüstriyel uygulamalar için özellikle önemlidir. Geliştirme, malzeme temini, depolama ve üretimin tümü bizim tesisimizde gerçekleştiğinden, süreç zincirimiz uygun maliyetli, izlenebilir ve başarısızlığa daha az eğilimlidir. Bizim tarafımızdan üretilen hiçbir modül kalite kontrolümüz olmadan evimizden çıkamaz.

Kalite ve güvenlik düzenlemelerimize uymak en büyük önceliğimizdir! Bu nedenle zehirli madde kullanmadan üretiyoruz ve daima ESD koruyucu kıyafetlerle ve üretim alanındaki ESD yüzeylerinde çalışıyoruz.

Ancak, raf dışı form faktörlerinin uygun olmadığı veya ek işlevsellik gerektiren zamanlar vardır.

Bu, alan kısıtlamaları, tek şekil ve boyutlarda olabilir veya farklı bir şey istediğiniz için olabilir. Sebep ne olursa olsun, LZ konseptinizi gerçekleştirmenize yardımcı olabilir.

Tecrübeli tasarımcılarımız, ürün geliştirme ekibinizle ilk konseptten tamamen tasarlanmış bir tasarıma, kısa ve bireysel ürün gereksinimlerinizi göz önünde bulundurarak, gerektiğinde öneride bulunur ve ihtiyaçlarınızı karşılar.

LZ, gereksinimlerinize göre yerleştirilmiş veya yerleştirilmiş veya ürününüze tam olarak uyan özel bir şekil PCB üzerine monte edilmiş LED ışık kaynakları ile tamamen özel boyutlarda ve düzende PCB düzenleri sağlayabilir.

LZ, Shenzhen Çin'deki üretim tesislerine sahiptir ve bu, tasarımdan maliyet etkin hacimli tedarike kadar tüm hizmeti sunmamızı sağlar.

LED'ler aşırı ısınmanın bir sonucu olarak zarar görmeye özellikle hassastır, LZ, LED tarafından üretilen ısının bir montaj plakasına veya soğutucuya verimli bir şekilde aktarılmasını sağlayan alüminyum bazlı PCB alt tabakalar sunabilir gereksinimleri ve LED ömrünü kısaltmadan daha yüksek sıcaklıktaki ortamlarda çalışabilen LED yongalarını belirtin.

Ayrıca aydınlatma kontrolünü veya güç regülasyonunu doğrudan Luminaire PCB'ye entegre etme, her şeyi tek bir montaja entegre etme tecrübesine sahibiz. Bu, alanın sınırlı olduğu ve ayrı bir güç kaynağına veya kontrol modülüne sahip olmanın sorunlu olacağı durumlarda özellikle avantajlıdır.

Ayrıca aydınlatma kontrolünü veya güç regülasyonunu doğrudan Luminaire PCB'ye entegre etme, her şeyi tek bir montaja entegre etme tecrübesine sahibiz. Bu, alanın sınırlı olduğu ve ayrı bir güç kaynağına veya kontrol modülüne sahip olmanın sorunlu olacağı durumlarda özellikle avantajlıdır.

Özelleştirilmiş LED PCB ve PCBA'yı gereksinimlerinize göre hazırlıyoruz:

Özelleştirilmiş çapı
Özelleştirilmiş Devre tasarımı
Özelleştirilmiş led miktarı
Özelleştirilmiş güç
Belirtilen LED Chip (SAMSUNG, CREE veya Diğer Marka)
Fonksiyonlarla ilgili diğer özel şartlar

Tek noktadan servis:

Bize ihtiyacınızı mümkün olduğu kadar açık bir şekilde söyleyin, genellikle tüm sorularınızı cevaplayabilir ve diğer her şeyi yapabiliriz

Ücretsiz örnek

İhtiyacınız tam olarak netse, numuneleri ücretsiz yapabiliriz.

PCB kopyası

Bize örnek gönderin ve biz sizin maliyetini kurtaracak bir kopyasını yapabiliriz

PCBA ve muhafaza tasarımı

Bize fikrinizi ve gereksinimlerinizi söyleyin, profesyonel satışlarımız sizi hızlı bir şekilde anlayacak ve ihtiyaçlarınızı kağıt üzerinde netleştirecektir.

PCB üretimi

Gerber dosyası teklif veya teyit ederken biz 1 hafta içinde PCB yapmak için kendi makine ve ekipman var.

Bileşen kaynak ve satın alma

Maliyeti kontrol edebilecek birçok IC bileşeni ve LED çipi üreticisi ile işbirliğimiz var

PCBA 100% testi

Her birim test edilecek ve siparişinize göre yaşlandırılacak

Ekibimiz